Türkiye’nin popüler kayak merkezlerinden biri olan Karakaya’da bulunmaktadır. İlk bşlangıcı Orman Bakanlığına ait eski bir konaklama tesisinin arsasıyla birlikte kiralanmasıyla oluşmuştur. Mevcut binanın otel şekline revize edilerek turizme kazandırılması ile yola çıkılmış sonrasında binanın bu işe uygun olmaması, ticari ömrünü doldurması sebebiyle yıkılıp yeniden yapımına karar verilmiştir. 6500 m2 arsa üzerine tamamen yeni proje mantığıyla bugünkü halde inşa edilmiştir. 4500 m2’lik kapalı alana sahiptir. İlaveten ısıtma, personel konaklama, otel genel hizmet birimleri yapılmıştır. Bolu-Kartalkaya da oteller bölgesindeki ilk butik otel özelliğindedir. 80 m2 ile 33 m2 arasında değişen 43 odaya sahiptir.

Mimari projesi Fransız LEA INVENT şirketi tarafından tasarlanmış koordinasyonumuzda yürümüştür. Bina konstrüktif yapısı ard germeli prefabrik sistem ile yapılmıştır. Japon Sawa sistemi olan ard germeli bina deprem kuşağı olan Türkiye’de yapılan 2. otel olarak tasarlanan ilk bina olup yapım yıllarında en iyi beton prefabrik yapı ödülü almıştır. Beton prefabrik ve çelik karışımı bir yapı olup altyapısı ileri teknoloji ile donatılmıştır.

Kurumsal

Şirketimiz ODAK İnce Yapı Ocak 1995 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren inşaat sektörünün çeşitli dallarında çalışmış, bununla birlikte kurumsal taahhüt alanında yoğunlaşmıştır. Dinamik ve çalışkan bir kadroya sahip olmakla beraber girişimci ve yenilikçi çizgide büyümektedir. Siz değerli müşterilerimizle de aynı perspektifte olduğumuz inancındayız.

Harita

İletişim Bilgileri

Copyright 2021 Tüm Hakları Saklıdır.

ODAK İnce Yapı Sistemleri